Уповноважена із захисту державної мови Олена Івановська винесла постанову про застосування адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 8500 гривень до тренера-викладача комунального закладу Безлюдівської селищної ради "Дитячо-юнацька спортивна школа" Харківської області за повторне протягом року порушення вимог Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".
Порушення було встановлене за результатами державного контролю за застосуванням державної мови, який здійснювала представниця Уповноваженого із захисту державної мови Вікторія Вітер.
Під час державного контролю встановлено факт повторного протягом року використання недержавної мови в освітньому процесі під час виконання службових обов'язків тренером-викладачем, чим порушено вимоги частини першої статті 21 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", відповідно до якої мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.
У листопаді 2025 року до цього ж тренера вже було застосовано адміністративне стягнення за аналогічне порушення мовного законодавства.